۱۸ دی ۱۳۹۸
دی ۱۸, ۱۳۹۸

بیوگرافی میترا رفیع 

دی ۱۸, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

بیوگرافی میترا رفیع

میترا رفیع بازیگری در سینما را از سال ۱۳۹۶ با فیلم کلمبوس در کنار بازیگرانی مانند هانیه توسلی، فرهاد اصلانی و مجید صالحی آغاز کرد.
چکیده ای از بیوگرافی میترا رفیع

نام: میترا رفیع
تاریخ تولد: ۱۲ آذر ۱۳۷۳
پیشه: بازیگر
تحصیلات: فوق لیسانس بازیگری از دانشگاه هنر تهران

میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع,عکس های میترا رفیع
میترا رفیع

میترا رفیع,عکس های جدید میترا رفیع,تصاویر میترا رفیع
عکس های میترا رفیع

بیوگرافی میترا رفیع

میترا رفیع زاده ۱۲ آذرماه ۱۳۷۳ در تهران است. وی مدرک لیسانس و فوقلیسانس بازیگری از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر تهران دارد.

میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع,میترا رفیع در سریال از سرنوشت
عکس های جدید میترا رفیع

آغاز بازیگری میترا رفیع
میترا رفیع از سن ۶ سالگی فعالیت بازیگری خود را در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان آغاز کرد. میترا رفیع سابقه بازی در دو فیلم سینمایی “کلمبوس” به کارگردانی هاتف علیمردانی و “من می ترسم” به کارگردانی بهنام بهزادی را دارد.

میترا رفیع,عکس های اینستاگرام میترا رفیع,تاریخ تولد میترا رفیع
تصاویر اینستاگرامی میترا رفیع

میترا رفیع علاوه بر بازیگری، تاکنون کارگردانی نمایش های “از این تاریکی” و “یه جوری مثل…”، “بکی شارپ” را به عهده داشته است و نخستین جایزه بازیگری اش را با کسب جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره تئاتر تک نفر نیاوران، در سن نوجوانی به دست آورد. میترا رفیع علاوه بر بازیگری به عنوان کارگردان هنری در تولیدات یک فصل از شبکه امید صدا
و سیما حضور داشته است.

میترا رفیع,سن میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع
جدیدترین عکس های میترا رفیع

میترا رفیع در سریال از سرنوشت
میترا رفیع در سریال از سرنوشت با بازیگرانی مانند مریم کاظمی، علیرضا استادی، لیلا بلوکات، پوریا پورسرخ، علیرضا آرا، کیسان دیباج، فریبا نادری، دارا حیایی، فاطیما بهارمست، راستین عزیزپور،مائده طهماسبی ،مجید واشقانی، شبنم فرشادجو، حبیب دهقان نسب، مهرداد فلاحتگر و … ایفای نقش کرده است.